Możliwość ciąży a poronienie

4dni spoznial mi sie okres zrobilam test wyszedl niby pozytywnie ale 2 kreska bardzo blada a na drugi dzien dostalam okres mam go juz 7 dni co zawsze mam 3 gora4 bardziej plamienie i w pierwszy dzien bardzo bolaly mnie jajniki co nigdy nie bola mnie przy okresie .jeszcze 2krotnie po 2dniach zrobilam test i wyszedl tak jak 1 co mam myslec jestem w ciazy czy poronilam kamila

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Bez wątpienia powinna Pani jednak niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.