Nieregularny cykl miesiączkowy a możliwość ciąży

Witam juz 11 spoznia mi sie okres a przeważnie mialam regularny najwyzej spoznial mi sie 3-4dni robilam test wyszedl negatywnie w dodatku bola mnie krzyze i jajniki juz nie tak bardzo jak tydzien temu ale jednak troche bola czy to moze byc ciaza ?

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać pomiar B-hCG we krwi jeśli podejrzewa Pani ciążę. Jeśli wyjdzie negatywnie proszę udać się do ginekologa.