Bez zmian ogniskowych podnamiotowo, układ komorowy i zbiorniki podstawy w normie

Interpretacja wyniku rezonansu magnetycznego głowy W podkorowej istocie białej płatów czołowych, w regionach czołowo- ciemieniowych nadkomorowo, uwidoczniono ogniska do 5mm hyperintensywne we FLAIR, T2, PD, izo/hypointensywne w T1 bez restrykcji w DWI, nie ulegające wzmocnieniu po dożylnym podaniu paramagnetyku. Bez zmian ogniskowych podnamiotowo. Układ komorowy i zbiorniki podstawy w normie. O czym może świadczyć wynik? Objawy jakie towarzyszą pacjentowi to bóle, zawroty i szumy w głowie

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie objawów w bezpośrednim badaniem lekarskim oraz wyniku powyższego badania. proszę koniecznie udać sie dolekarza zlecajacego powyzsze badanie.