Bezskuteczne starania o ciążę pomimo stosowania testów owulacyjnych

staramy sie z mezem o dziecko juz poltorej roku i nic. bylam u kilku lekarzy i nic.urzywam tez testów owulacyjnych i nie daje nic skutku.. pomocy

Proszę zgłosić się do lekarza specjalizującego się w niepłodności. Można już rozpocząć diagnostykę. Choć w Pani wieku można jeszcze pól roku poczekać (w sumie do 2 lat).