Starania o ciążę i wynik testu owulacyjnego

Witam . Staramy sie z mężem o dziecko juz 4 miesiac mam nieregularne miesiaczki co nam utrudnia starania ale sie nie poddajemy ostatniio mialam miesiaczke 21 lipca . zakupiłam testy owulacyjne zrobilam wczoraj i dzis i kreska kontrolna wyszla mocno różowa a kreska testowa słabo różowa co to znaczy możliwe ze zbliża się owulacja ?? Czekam na odpowiedz .

Dzień dobry,
gratuluję postawy. Miło słyszeć, że Państwo się nie poddają. Proponuję wsparcie dietą w staraniach o dziecko, która zwiękasza sanse na ciążę. Zapraszam na konsultacje we Wrocławiu.
Katarzyna Krupińska
tel: 730 760 350