Czy zbliża mi się owulacja?

Witam staramy się z mężem o dziecko mam nieregularne miesiączki ostatnio miałam 21 lipca . Zakupilam test owulacyjny zrobiłam wczoraj i dziś i kreska kontrolna wyszła mocno różowa natomiast testowa słabo różowa co to znaczy czy zbliża się owulacja czy może już po od 3 dni mam podwyższona temperaturę

Dzień dobry,

przygotowanie organizmu do ciąży warto wspomóc odpowiednią dietą, która zapewni Pani optymalne odżywienie i zwiększy szanse na poczęcie.
Zapraszam na konsultacje we Wrocławiu
Katarzyna Krupińska
tel 730 760 350