Czy mam szansę na ciążę przy stosunku odbytym na dzień po owulacji?

Witam,
staram się z mężem o dzidziusia już dobrych kilka cykli i nadal nic. W tym cyklu stosowałam testy owulacyjne. Test zrobiony 12 dnia pokazał dwie kreski takie same. Dnia 13 kreska testowa była leciuteńko ciemniejsza od kontrolnej. Niestety mąż się rozchorował i stosunek odbył się dopiero 15 dnia cyklu - prawdopodobnie na dzień po owulacji.
Mam problem ze śluzem (pomimo zażywania wiesiołka) i ciężko jest mi samej zaobserwować czas płodny. Mogę tylko dodać, że 14 dnia cyklu śluz był bardzo wodnisty i lekko białawy, nie kleił się, nie ciągnął. Prawie jak woda.
Do tego wszystkiego dodam jeszcze, że po stosunku (15 dnia), po upływie godziny, zrobiłam jeszcze jeden test owulacyjny - kreska testowa lżejsza niż kontrolna.
Czy mam szansę na ciążę przy stosunku odbytym na dzień (oby nie dwa) po owulacji?

Witam serdecznie,
o dzidziusia najlepiej starać się 1-2 dni przed owulacją. Plemniki w drogach rodnych kobiety żyją nawet 72 godz. i czekają na komórkę jajową. Natomiast komórka jajowa żyje około 12-24 godz. Dlatego stosunek po owulacji daje mniejsze szanse na zapłodnienie. Jednak nie znaczy, że jest to niemożliwe.
Także proszę być dobrej myśli. Po około 10-14 dniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego. W przypadku ujemnego wyniku, należy go powtórzyć po tygodniu.
Pozdrawiam