Bezskuteczne starania o dziecko a stres

Witam, proszę o pomoc. Mam 34 lata, dwoje dzieci, pragnę mieć trzecie. Od około roku żyję w stresie. Od 4 miesięcy staramy się z mężem o dziecko. niestety bezskutecznie. Myślę, że to przez stres. Myślę że mam depresję. Jestem ciągle zmęczona, ospała, najchętniej leżałabym w łóżku, z nikim nie rozmawiając. Myślę, że muszę się odstresować, a wtedy i przyjdzie ciąża. Jaki mogę brać lek na depresję, na lęki społeczne-bez recepty lub na ? zależy mi na tym, żeby lek nie powodował ospałości.Dziękuję!

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza