Biała krosta na sutku a karmienie piersią

Witam. Prawie rok karmie piersią do tej pory nie miałam żadnych problemów tylko raz sobie trochę przeziębiłam pierś ale to było na samym początku i była obolała ale szybko przeszło. Wczoraj pojawiła się na sutku biała krosta która boli podczas karmienia i po gdy ja dotknę czy to coś groźnego? nie próbuje jej wyciskać, proszę o rade jak z tym zrobić.

Prawdopodobnie opisana zmiana jest związana z karmieniem i ma charakter zapalny. Jeśli będzie się utrzymywała to proszę zgłosić się do swojego ginekologa.