Biała plamka na rogówce

Witam, Pojawiła się u mnie biała plamka na rogówce, moje oko jest czerwone i łzawi. Chodzę w soczewkach i nie zawsze zdejmuje je na noc. Czy to może być powód tej plamki? W październiku miałam taki sam problem używałam żel corneregel i pomogło, czy jest jakiś zamiennik który wydawany jest bez recepty a na chwilę obecną mi pomoże, ponieważ dziś nie mam dostępu to specjalisty. Z góry dziękuje za odpowiedź

Witam.
Prawdopodobnie jest to naciek zapalny rogówki. Samo zastosowanie corneregelu nie wystarczy , dlatego proponuję jednak udać się do okulisty.
Pozdarwiam