Biała wydzielina zamiast miesiączki i ból piersi

witam, mam taki problem. Spoźnia mi się okres już 5 dni mam bardzo bolące piersi i białą wydzieline zamiast miesiączki. Czy to może być objaw ciąży?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą sugerować ciążę. Zalecam wykonanie testu ciążowego - najbardziej wiarygodny wynik można uzyskać po przeprowadzeniu testu po ok. 14 dniach od stosunku. Zalecam również konsultację u lekarza ginekologa. Pozdrawiam.