Biała wydzielina na końcu prezerwatywy

Dokładnie tydzień temu w poniedziałek kochałam się z moim chłopakiem. Oczywiście zabezpieczyliśmy się. Jednak pod koniec stosunku jak już mój chłopak doszedł zauważyliśmy biały płyn na końcówce prezerwatywy... zastanawialiśmy się co to może być, czy przypadkiem nie sperma.... 3 dni temu miałam dostać okres, zamiast tego mam białą gęstą wydzieline z pochwy. Ostatnio miałam bardzo dużo stresu nie jadłam za dużo. Może to od tego, ale nie wykluczam ciąży. Czy to może być ciąża? Proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Oczywiście nie jestem w stanie wykluczyć uszkodzenia prezerwatywy i wypływu spermy. Biała wydzieliną mogła być jednak Pani fizjologiczna wydzielina z pochwy, a za opóźnienie miesiączki może odpowiadać stres. Proponuję wykonać test ciążowy po min. 10 dniach od stosunku i ewentualnie udać się do swojego ginekologa.