Biała, gęsta wydzielina a stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Witam. 3 dni temu podczas stosunku zauważyłam bardzo gęstą, białą, lepką, troche rozciągającą się wydzielinę na jego członku. Przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj taką samą zauważyłam na mojej bieliźnie. Zauważam ją tylko 1-2 razy dziennie. Jest bezwonna, biała, później twardnieje i jest żółta. Jest bardzo gęsta, mleczna, trochę rozciągliwa. Co ona może oznaczać? Dodam, że biorę tabletki antykoncepcyjne zgodnie z zaleceniami. Właśnie zaczęłam nowe opakowanie. Boję się, że to może być ciąża...

Aleksander Ropielewski

Bez oceny wydzieliny nie jestem w stanie stwierdzić tego jednoznacznie, ale najpewniej jest to fizjologiczna wydzielina z pochwy w fazie lutealnej.