Możliwość wycieku spermy z prezerwatywy i ryzyko ciąży

Witam. Dziś uprawiałam seks z moim chłopakiem w pozycji na jeźdźca. Byliśmy oczywiście zabezpieczeni prezerwatywą. Po stosunku zauważyłam, że spermy w zbiorniczku jest znacznie mniej niż zwykle i jakby trochę wyciekło dołem. Nie jestem pewna czy dostała mi się do pochwy, ale wiem, że na zewnątrz ją raczej miałam. Czy jest szansa, że zajde w ciążę? Mój cykl jest regularny, 27 dni a następny okres mam 4.08. Właśnie zaczęły mi się typowe objawy przed okresem. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tym momencie istnieje, ale biorąc pod uwagę fakt, że były to najprawdopodobniej juz dni niepłodne myślę że nie ma powodów do obaw.