Zwisanie prezerwatywy z członka po stosunku a ryzyko ciąży

Witam, uprawialiśmy seks z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Gdy tylko skończył, od razu wyszedł ze mnie. Prezerwatywa nie zsunęła się, ale zwisała z członka na ok. 2cm. Nie była pęknięta, bo sprawdziliśmy ją pod kranem. Obawiamy się jednak, bo z mojej pochwy wydobywał się biały śluz. Czy możliwe, że sperma wyciekła w jakiś sposób we mnie? I czy prezerwatywa zwisała z członka, bo np. spust był duży?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, ciąża w opisanej sytuacji, zwłaszcza po sprawdzeniu szczelnosci prezerwatywy jest bardzo malo prawdopodobna.