Stosunek w prezerwatywie a kobiecy wytrysk

Witam Parę dni temu uprawiałam seks z chłopakiem i użyliśmy prezerwatywy. Dodam że niedawno przeżyłam swój pierwszy kobiecy wytrysk. Po stosunku prezerwatywa była cała ale czułam że ze mnie coś wycieka. Wydzielina była jakby lekko zabarwiona na biało. Boję się że mogła być to sperma ale wytrysk był w prezerwatywie. Nie wiem czy powtórzyła się sytuacja z moim wytryskiem czy jakimś cudem sperma dostała się do środka. proszę o pomoc. D.

Dzień dobry!

Tzw. wytrysk kobiecy jest wydzieliną (raczej bardziej rzadką, płynną) z cewki moczowej. Jednocześnie jednak jest naturalne, że po stosunku z pochwy mogą wypływać (czasami mniejsze, czasami większe) ilości śluzu, naturalnego lubrykantu pochwy. Jeśli prezerwatywa była po stosunku cała, ryzyko, że doszło do wypłynięcia z niej spermy nie jest duże.

Pozdrawiam!