Seks z prezerwatywą a ryzyko zajścia w ciążę

Mam pewne obawy, czy słusznie prawie 2 tygodnie temu kochałam się z chłopakiem, miał 2 razy wytrysk, oba w kondomie lecz jeden z nich w pozycji "na jeźdźca", gdy ja znajdowałam się na nim, on miał wcześniej wytrysk niż ja orgazm i chciałam jeszcze sama dojść przez co poruszałam się na nim jeszcze chwilę podczas gdy w środku była już jego sperma, czy możliwe jest aby wyciekła w dół przez co na zewnątrz prezerwatywy poprzez moje ruchy czy raczej jest szczelna i tak się nie da?

Dzień dobry!

Zazwyczaj po wytrysku członek wiotczeje, prezerwatywa zaczyna przylegać słabiej i jest możliwe wydostanie się spermy na zewnątrz. Generalnie zaleca się, aby po wytrysku zdjąć prezerwatywę, obmyć członek i do kontynuacji stosunku wykorzystać drugą prezerwatywę.

Jest jednak równie prawdopodobne, że ryzyko jest minimalne (krótki czas kontynuowania stosunku po wytrysku, członek pozostający we wzwodzie itp.)

Czy były to dni potencjalnie płodne?

Nic nie stoi na przeszkodzie wykonania testu ciążowego, który może ostatecznie rozwiać wątpliwości.

Pozdrawiam!