Białe grudki wokół brodawek po ciąży

Witam. Jestem 2 lata po porodzie. na Otoczce sutkow pojawily mi sie male biale krosteczki jakby wypelnione ropa mam to juz od roku bylam u lekarza mowi ze nie ma sie czym przejmowac z tym ze na lewej piersi gdzie mam te krosteczki tu akurat 2 malte czuc pod nimi jakby malutkiego guzka robilam usg ale wszytsko ok poza poszerzonymi przewodami bo rowniez czuje guzka na otoczce nad brodawka czy te guzki na otoczkach to rzeczywiscie od poszerzonych przewodow po karmieniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa.