Regularne cykle i zmieniony charakter miesiączki a szanse na ciążę

Witam od 3 miesiecy staram sie o dziecko cykle sa regularne co 28 dni trwaja zazwyczaj 6 dni . Jednak ostatnia miesiaczka mimo ze pojawila sie w terminie 24.01.15 trwala 2 dni i byla skąpa następnie bylo dzien przerwy i male brazowe plamienie . Moje otoczki sutków są bardzo powiekszone i jakby opuchniete. Byłam na usg dopochwowe ale nic nie wykazalo lekarz mowil ze ciaza malo prawdopodobna ale nie wyklucza.Test robilam w dniu spodziewanej miesiaczki wyszedl negatwny czy mimo to moge byc w ciazy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i następnie bez względu na wynik udać się ponownie do ginekologa.