Możliwość upragnionej ciąży

Witam od pół roku staram sie z partnerem o dziecko mam regularne miesiaczki cykl trwa 31dni ostatnia miesiaczke mialam09.05 trwala az 10dni zwykle trwa 7nastepna miesiaczke powinnam byla dostac 09.06 dzis jest 17.06 a miesiaczka nie przyszla wczoraj robilam test i wyszedl negatywny . mam bardzo powiekszone i bolace sutki ale brodawka sie nie zmienila i czasem czuje straszne rwanie w sutkach i klocie w podbrzuszu.czy mozliwe ze to jednak ciaza? powinnam isc do lekarza? czy poczekac jeszcze?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję wykonać badania poziomu beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.