Wcześniejsze pojawienie się miesiączki

Współżyłam w dni płodne 19/11/13. Po kilku minutach dopiero założyliśmy prezerwatywę. Z reguły mam regularne cykle, miesiaczke powinnam dostac 5 lub 6 grudnia. Tymczasem przyszla ona wczesniej bo juz 2 grudnia i trwala tylko dwa dni. Byla to zywa czerwona krew, zadne plamienia choc bylo jej mniej niz zawsze. Pozniej, przez kolejne trzy dni, pojawily plamienia. Najpierw krwia a pozniej jakby brazowe.. Robilam test ciazowy w sobote, tj 7/12/13- ponad dwa tyg od stos. i wyszedl negatywny. Co to?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jednorazowa zmiana charakteru krwawienia nie powinna być powodem do niepokoju. Może ona wynikać z wahania poziomu hormonów. Jeśli sytuacja powtórzy się w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.