Białe krostki na ciele u niemowlaka

Dobry wieczor. 3 miesiace temu urodzilam coreczke jednak zastanawiam mnie jedna rzecz bardzo czesto pojawiaja sie na jej ciele biale place takie malutkie biale i ma to na calym ciele po jakims czasie jej to znika myslalam ze jest to od zimna ale ona nawet jak jest jej cieplo tak ma. Po ZA TYM tydzien temu zrobila jej sie lewa raczka cala sina trzeba bylo jej masowac po jakims czasie wrocilo wszystko do normy zastanawiam sie co to jest POMOCY

Wskazana wizyta u pediatry i ewentualnie wykonanie badan kontrolnych morfologia rozmaz crp układ krzepniecia.