Białko i limfocyty w moczu oraz leukocytoza

Witam, moja 19 -letnia córka starała się dostać na studia wojskowe, musiała więc przejść szereg badań na na komisji lekarskiej , niestety w moczu wyszło jej białko, w kolejnym badaniu limfocyty i w następnym również limfocyty, zrobili jej usg nerek, badanie było w normie potem nefrolog stwierdził u niej leukocytozę lub coś podobnego, czekam na orzeczenie bo tam będzie opisane całe badanie , ale to potrwa około 2 tyg, czy powinnam się już martwić czy nie ma paniki

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli córka jest pod opieką specjalisty nefrologa i stosuje się do jego zaleceń to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.