Biało-żółta wydzielina z piersi a karmienie

Dzień dobry, badajac dziś piersi zauważyłam, mleczna biało-żółta wydzieline. Czy to jest normalne u kobiety która jest pół roku po pprodzie( karmiłam tylko tydzień). Jestem przrrażona, usg robiłam w lutym i wszystkp było ok

To normalne. Sporadyczny wyciek z brodawki o tym zabarwieniu nie powinien wzbudzać wielkiego niepokoju. W przypadku nawrotu dolegliwości, proszę udać się do ginekologa.