Biały i lepki śluz podczas przyjmowania pierwszego opakowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Biorę pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych Lesine, dziś wzięłam dziesiątą tabletkę. Od kilku dni zauważam biały, lepki śluz. Czy to możliwe, że wystąpiła owulacja? I czy ma wpływ to, że raz wzięłam tabletkę o 20.30, raz o 18.30, a pozostałe o 19? Dodam, że zrobiłam dziś test owulacyjny i trudno mi zinterpretować wynik, niby jest jedna kreska troszkę mniej widoczna, ale naprawdę odrobinę, dlatego nie wiem co mam o tym myśleć. Pozdrawiam

Wielce Szanowna Pani ! Moi nauczyciele uczyli mnie, że pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych może nie dać pełnego zabezpieczenia ! Z wyrazami szacunku Marek Bulsa