Biały nalot na penisie i zaczerwienienie cewki moczowej
Witam, na penisie pojawił mi sie biały nalot a w około cewki moczowej i na srodku zaczerwienienia, "nalot" zwiazany jest bardziej z suchością niż mazią etc, miałem 2-3 razy pieczenie jąder i pęcherza w ciagu ostatnich 2 miesiecy usg jąder ok. choroby weneryczne ujemne. (nie badałem hpv i hsv bo nie było objawów żeby to badać tak powiedziała lekarka) moze to być nie doleczony pęcherz ?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy najpewniej mają podłoże infekcyjne. Sugeruję konsultację ze specjalistą urologiem, który wdroży właściwe leczenie. Być może konieczne będzie wykonanie wymazu z cewki moczowej.