Zapytaj lekarza

7 4 2 , 4 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ból cewki moczowej i ciągnąca wydzielina z penisa

W ten poniedziałek miałem intensywny i długi seks. Mój członek był trochę obolały po tym. Od tamtej chwili czuję pieczenie w cewce moczowej i kłucie w napletku przy otworze cewki moczowej. W czwartek w ciągu dnia zauważyłem niewielką ilość ciągnącej się wydzieliny z członka, następnie wieczorem tego dnia wydzieliny już nie było ale ból cewki moczowej pozostał. Czy jest możliwe aby w wyniku zarażenia tak szybko doszło do obiawów choroby? Robiłem wcześniej badania wenerologiczne oprócz grzybicy.
MĘŻCZYZNA, 32 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko udać się do lekarza, który wdroży właściwe leczenie.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy