Biały śluz z grudkami wewnątrz pochwy podczas stosunku

Witam, podczas stosunku czułam jakby obcieranie w środku pochwy, śluz był biały, nieprzezroczysty, z jakimiś grudkami. Zapach jest jednak w porządku, nie towarzyszy temu ani świąd ani pieczenie. Co to może być? Czy to powód do niepokoju?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wystąpienie grudkowatego śluzu może świadczyć o infekcji grzybiczej. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.