Bieganie i basen po konizacji szyjki macicy

Witam. Od 2 lat biegam 4 x tygodniowo, chodzę na basen. W dniu wczorajszym przeszłam konizacje szyjki macicy. Otrzymałam zwolnienie lekarskie z pracy na 2 tygodnie. Proszę mi powiedzieć po jakim czasie mogę zacząć wrócić do pierwszych spokojnych biegów oraz kiedy na basen?? Czy po 3-4 dniach po zabiegu mogę jeździć rowerem?? Dziękuję za odpowiedź. Alicja

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wstrzymać się z treningami przynajmniej te 2 tygodnie. Następnie udac się do lekarza prowadzącego i po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.