Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

zdarza się, że po konizacji szyjki macicy dochodzi do swędzenia okolic intymnych oraz infekcji, a więc niewykluczone, że i Panią to spotkało.

Jednak aby dowiedzieć się, czy to na pewno infekcja oraz jaki lek na nią zastosować należałoby udać się do gabinetu lekarskiego. Tylko lekarz może podjąć taką decyzję po uprzednim zbadaniu pacjentki. Zachęcamy więc do podjęcia tego kroku.

Pytania o swędzenie miejsc intymnych po zabiegu konizacji pojawiały się już w naszym serwisie. Oto one wraz z odpowiedziami specjalistów: https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/konizacja-szyjki-macicy-i-swedzenie-pochwy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/swedzenie-pochwy-i-wynik-histopatologiczny-po-konizacji-szyjki-macicy, https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/stan-zapalny-po-zabiegu-konizacji-szyjki-macicy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty