Biegunka po zastosowaniu tabletek Vibin Mini

Pierwszą tabletkę Vibin mini z nowego blistra wzięłam normalnie jednak nastąpiła lekka biegunka, po 5 godzinach wzięłam kolejną. Dzień wcześniej był stosunek. Po 8 dniach od tego zdarzenia z pochwy zaczął wydobywać się śluz o dziwnym zapachu, biały, gęsty. Pochwa i jej ujście jest cały czas mokre. 2-3 dni póżniej zaczął pobolewać mnie lewy jajnik i piersi zrobiły się cięższe, jednak nie są powiększone ani wrażliwe na dotyk. Czy mogą to być objawy jakiegoś zapalenia czy to objawy ciąży?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie tego stwierdzić. Aby wykluczyć ciążę proponuję wykonać test ciążowy lub badanie poziomu beta hCG w surowicy krwi.