Biegunka po przyjęciu pierwszej tabletki Vibin Mini

Dzisiaj rano, ok. 40 min po przyjęciu pierwszej tabletki z nowego blistra Vibin Mini miałam biegunkę. Właściciwie były to dwa stolce, rzadsze niż zwykle w odtępie czasowym ok. 5 min. NIe wiedziałam czy tabletka się wchłonęła więc po 4 godzinach wzięłam drugą tabletkę z blistra. Czy ma ona taki sam skład i czy mogę dalej kontynuować branie całego opakowania? Jakie jest ryzyko ciąży jeśli ostatni stosunek miałam dzień wcześniej?

Renata GrzechociĹska

Jeśli wzięła Pani kolejną tabletkę i nie wystąpiła po nie biegunka, skuteczność jest zachowana.