Biegunka u 6-miesięcznego dziecka

witam. mam maly problem z moja 6 miesieczna corka. chodzi dokladnie o to ze od 4 dni ma biegunke, robi po 6, 7 kup dziennie wodnistych zolte zielone . zastanawiam sie czy to na zeby czy wirus i czy powinnam jej cos podawac czy skonsultowac sie z lekarzem. prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie,