Wymioty u 10-miesięcznego chłopca

Witam.Mój 10mies.chlopiec w niedziele wymiotowal,mial biegunke,goraczke 38*.na izbie przyjec podali nam kroplowke,zrobili bad.krwi i wypisali do domu z diagnoza 'wirus',zeby dawac wode do picia i powoli podawac inne posilki,bez mleka modyf.dzis,we wtorek,biegunki nie ma (jedna zadka kupa)i goraczki,ale po kazdym posilku dziecko wymiotuje.duzo spi.podaje mu wode i kleik na wodzie,po lyzeczce co chwile i bylo ok.Podalam mu kleik smoczkiem i wszystko zwrocil.szukac pomocy pediatry?przeczekac?pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli objawy nadal się utrzymują Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.