Problemy z wypróżnianiem u 4-miesięcznego synka a alergia pokarmowa

Witam prosze o pomoc. Syn 4 miesiace skonczone. Od urodzenia problemy skorne . Byl na piersi lecz przeszliamy na mm . Byl na bebiku 1 . Kupy zielone . Przeszlismy na bebilon pepti bylo gorzej. Obecnie na humana sl kupy ciagle zielone do tego po mleku humana twarde. Pytanie czy skoro by to byla alergia pokarmowa lub nietolerancja laktozy to pk mleku sojowym by nie bylo poprawy ? Juz nie wiem jakie mleko dawac czy wrocic na zwykle. Ponadto zaczelam rozszerzanie diety podaje narazie marchew . Kiedy zaczac podawac owoce , kaszki . Czy mozna podawac soczki?

Dzień dobry, proszę zgłosić się do alergologa celem zdiagnozowania alergii. Dziecku można podawać warzywa, owoce oraz kaszki, soczki również, ale nie sztucznie dosładzane.