Problemy z doborem mleka i ulewanie u dziecka

Witam.Jestem mama2,5 miesiecznej dziewczynki od samego poczatku karmie dziecko mm i tu zaczyna sie dluga historia. W pierwszej kolejnosci bylismy na nan proha-dziecko mialo zaparcia, pozniej przeszlismy na humane i bylo ok do 1,5 miesiaca malej gdzie ciagle byla pozniej glodna to byl bebilon nanprofutura i tu zaczely sie straszne zaparcia, okazało sie ze nei toleruje laktozy i byla na bebilon pepti, i nadal bez zmian obecnie jest neocate lcp i dzis strasznienowe mocno ulala co robic-mm od soboty

Przeciw ulewaniu można podać debridat, ale pojedyncze małe ulewania przy dobrym przybieraniu na wadze nie są powodem do niepokoju