Problemy z przybieraniem na wadze i karmieniem 4,5-miesięcznego dziecka

Mam 4,5 m. dziecko, które nie chce jeść. Gdy miała 2 mc-e zdiagnozowano u niej nietolarancję laktozy(niepopartą żadnymi testami), która objawiała się strzelistymi, cuchnącymi kupami, ulewaniem, wymiotami. Przestawiliśmy dziecko na pól na pół pierś z delicolem i humaną sl. W tym czasie dziecko nie przybrało na masie. Przez 2 kolejne tygodnie tylko na humanie sl- schudla 100g. Dostała Nutramigen, już bez piersi, nie chciała jeść, płakała. Teraz je bebilon pepti, po 50 ml pęży się i płacze.

powinna dostawać Nutramigen ale on musi być wprowadzany bardzo powoli, stopniowo bo dzieci nie chcą go pić. Początkowo 10 ml Nutramigenu a reszta dotychczasowe mleko, potem co dziennioe o 5-10 ml nutramigenu więcej a dotychczasowego mleka mniej , poza tym można podawać od 5 m.ż. 1-2 posiłki Sinlac zamiast mleka .