Problemy z wydalaniem i karmienie 8-tygodniowego dziecka

Córka ma 8 tyg. Ulewała strasznie wiec dostawała Enfamil ar ale byly strasznie twarde stolce czasem z krwia. Przeszlysmy na bebilon ar, bylo super do czasu az zaczela miec biegunki i to czesto i duzo sie zalatwiala. Zmienilam (stopniowo) na bebiko 1+nutrigen. robiła delikatne kupki z drobinkami nie strawionymi. Przybiera na wadze. Od kilku dni dostaje bebiko ar i jest caly czas glodna, jak jej nie dam butli placze niemilosiernie. Znowu zaczela robic pieniste kupki. Czy to nietolerancja laktozy?

proszę spróbować podawać jej lek DELIKOL który zawiera enzym pomagający trawić mleko, poza tym proszę podawać florę bakteryjna jak przy antybiotykoterapii np. Dicoflor lub lacidobaby czy Bioga. Jeśli pomimo to będą takie doleglwości jak pani opisuje to trzeba na jakiś czas przejść na Bebilon Pepti lub nawet na Nutramigen. Nie wiem co pani rozumie nutrigen( czy nie chodzi o Nutramigen?) . Jeśli podaje pani Bebiko i nutramigen to bez sensu. Jeśli dziecko nie trawi mleka to musi dostawać sam Nutramigen a nie trochę bebiko i trochę bebiko.