Nietolerancja mleka przez niemowlaka

witam, mam miesięcznego wcześniaka, dziś kończy 3 tyg.Jest karmione mlekiem sztucznym, z powodu ulewań przeszliśmy z Nan na Bebilon AR. Dostała wysypki na twarzy, bardzo stęka i puszcza gazy, prawie cały czas. Dziś mija 3 dzień od zmiany mleka. Czy jest ono nietolerowane przez dziecko czy poczekać?

może przewód pokarmowy nie jest jeszcze gotowy na trawienie mleka , proszę spróbować podawać enzym pomagający trawić mleko Delikol a jeśli to nie pomoże to trzeba przejść na bebilon Pepti lub na Nutramigen