Zapytaj lekarza

7 4 2 , 2 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ulewanie po stosowaniu Enfamilu u niemowlaka

Mój synek ma 3 miesiące pije enfamil po wypiciu mleka zawsze mu się odbija czasami trochę uleje ale po 2 czasem godz.jest niespokojny placze i znów mu się odbija i czasami taki twarożek.nie wiem czemu tak się dzieje może za dużo je.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Karmienie piersią

Karmienie piersią przynosi wiele korzyści - zarówno mamie, jak i dziecku. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat naturalnego karmienia maluszka.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Ulewanie jest następstwem niedojrzałości przewodu pokarmowego u dziecka. Póki co nie ma powodów do niepokoju. Proszę spróbować karmić dziecko częściej a mniejszymi objętościami. Jeśli ulewanie będzie się utrzymywać, sugeruję konsultację ze specjalistą pediatrą.

0

prawdopodobnie ma reflux żołądkowy, proponuję Enfamil AR (antyrefluxowy) , po jakimś czasie powinno się wszystko unormować bo mięsnie utrzymujące pokarm w żołądku wzmocnią się i dolegliwości powinny ustąpić. Jeśli zmiana mleka nie pomoże to trzeba zastosować mleko Bebilon Pepti lub Nutramigen w ostateczności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy