Żółty kolor stolca u niemowlaka po piciu mleka zastępczego

Corka ma 6 miesiecy dostaje mleko bebilon pepti i delicol, bez delicolu nie umie zrobic kupki . Przy delicolu robi rzadkie kupki, zolte. Probowalismy nutramigen ale jet niespokojna, nie chce go pic. Czy kiedys wyrosnie z tego? Jak dlugo podawac delicol?

do nutramigenu trzeba powoli przyzwyczajać dodając po 5 ml do mleka które pije i co
1- 2 dni zwiększać ilość nutramigenu a zmniejszać mleka Pepti.. Te problemy w końcu miną jak układ pokarmowy dojrzeje.