Ulewanie u 4-miesięcznego synka

Witam serdecznie mój 4 miesięczny synek po wszystkim czego sie napije lub zje ulewa po prostu po wszystki ale ten problem mam od urodznie przestałam karmić piersią z tego powodu zakupiłam zagęszczacz i jak podaje do mleka to mniej ulewa jak długo jeszcze będzie ulewać i czy to jest normalne

to częsty problem i trwa czasem do 12 mz. , Można podawać dodatkowo DEBRIDAT na poprawe motoryki przewodu pokarmowego i ew. Gastrotuss Baby przeciw ulewaniu.
Czasem trzeba tez zmienić mleko na bezlaktozowe lub na Bebilon Pepti. .