Ulewanie z domieszką krwi u 2-miesięcznego dziecka

dziecko ma 2 miesiące i miało problemy z ulewaniem i wymiotami. Od jakiegoś czasu wymiotuje jednak z domieszką śluzu i śliny. Płacz jest krzykliwy. Kupa ma zabarwienie zielone. O czym mogą świadczyć te objawy? Co robić?

Nie powinno być krwi w ulewanym mleczku, widocznie ma pokrwawianie z podrażnionego ulewaniem przełyku . Proszę podawac Gastrtuss Baby ,( może zmienić mleko na Bebilon Pepti jeśli jest na sztucznym mleku), podawać witamine K do 3 miesiąca życia !!!( przeciw krwawieniom u niemowląt). Jeśli pani karmi piersią to odstawić produkty mleczne w swojej diecie. Jeśli to nie pomoże to udać się do pediatry.