Przyczyna ulewania u 4-miesięcznego synka

Witam! Mam pytanie moj 4 miesieczny synek caly czas ulewa po mleczku bebilonie pronutra :) czasem ulewa caly dzien po kazdym karmieniu a czasem tylko sporadycznie, co moze byc przyczyna ? czy to normalne i do kiedy trwaja takie ulewania? Syn karmiony jest bebilonem juz od 2tygodni zycia i9 od zawsze ulewał. Prosze o rade. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć I być może wykonanie usg. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry.