Grypa żołądka, wymioty, biegunka i gorączka u 15-miesięcznego dziecka

Witam serdecznie, bardzo prosze po pomoc.Moja coreczka w niedziele zachorowala, wirus, grypa zoladkowa. W niedziele w nocy bylam z nia w szpitalu i nic nie pomogli. Przez 4 dni wymiotowala, wczoraj miala biegunke. Przez caly okres tej choroby ma goraczke ktora ciezko zbic. Nie chce jesc, pic, ciagle marudzi i placze najgorzej w nocy. nie moze spac, tak jakby ja cos strasznie bolalo. Bylam wczoraj u lekarza i stwierdzil ze na ten wirus nic nie moze dac, mala ma 15 miesiecy, prosze mi pomoc nie w

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim w takich sytuacjach należy dbać aby dziecko nie odwodniło się i należy podawać przegotowaną, zimną wodę małymi porcjami. Proponuję udać się ponownie do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.