Biegunka u 15-miesięcznego dziecka

Witam, synek ma 15m-cy, od soboty wieczor ma biegunke,tzn w nocy zsoboty na niedziele była mocna,po podaniu startego jabłka trochę sie uregulowalo. Przez niedziele parę razy zrobił ale tak jakby puscił bąka i wtedy pobrudzil pieluszkę, zjadl banana. Dziś od rana znowu byly wodniste,po zjedzeniu bananów,zrobiły się bardziej twarde.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to zakażenie przewodu pokarmowego. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.