Biegunki u 7,5-miesięcznej córki

Mam 7,5 miesięczną córeczkę, która od wczoraj prawdopodobnie ma biegunkę - robi rzadkie kupki o bardzo nieprzyjemnym zapachu, z wyglądu są raczej normalne, występują drobne pasemka śluzu. Karmiona jest piersią i jestesmy na etapie rozszerzania diety. Zjadła 2 dni pod rząd kilka łyżeczek zupki z manną (wcześniej już jej wprowadzałam gluten po trochu i nie było objawów nietolerancji). Nie ma gorączki, ma problemy ze snem i częściej chce pierś.czy powinnam już iść do lekarza?

Dzień dobry. Warto rozważyć jeszcze opcję ząbkowania ponieważ wszystkie opisane przez Panią objawy są zgodne z zachowaniem dzieci, którym dokuczają ząbki. Pozdrawiam.