Bilirubina całkowita a zażółcone oczy

Witam, Mam pytanie odnośnie bilirubiny całkowitej we krwi. Robiłem ostatnio badanie na wątrobę i otrzymałem wyniki. u mnie wynosi 4.22 mg/dl i nie wiem co to oznacza. od niedawna zauważyłem, że moje gałki oczne zżółkniały.

Nie podał Pan normy dla bilirubiny jakie ma laboratorium, w którym wykonywał Pan badanie. Jeśli norma to 1,2 mg/dl ma Pan żółtaczkę, którą trzeba dalej diagnozować. Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza, który zaleci dalsze badania laboratoryjne i zapewne USG jamy brzusznej.