Podwyższony poziom bilirubiny całkowitej u 15-letniej córki

Witam, córka (lat 15) ma podwyższony poziom bilirubiny całkowitej 44 umol/l, ALT 12U/l, AST 19 U/l, bilirubina bezp. 0,6 mg/dl a pośrednia 1,7mg/dl. M . Żadnych objawów, poza zażółconym białkami ocznymi. Usg jamy brzusznej na 25.02.14r. Czy martwić się? dziękuję i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę wykonać USG jamy brzusznej w umówionym terminie. Na podstawie wykonanych badań lekarz prowadzący postawi diagnozę oraz wdroży odpowiednie leczenie.