Refluks żołądkowo-przełykowy a podwyższony poziom bilirubiny

Witam. Mam 38 lat i od 6 lat choruje na refluks żołądkowo-przełykowy .Co roku wykonywane są badania krwi , w tym roku zauważyłam podniesiona Bilurbina (norma 0-19 ) jest 30,60 .Przez ostatnie 2 miesiące powtarzyłam w innym labolatorium badanie 2 razy i Bilurbina jest taka sama 30,60 . A na ostatnim badaniu wzrósł także Aspat (norma 0-40 ) jest 44 , było wykonane USG jamy brzusznej i nic nie wykazało. Dziękuje za Odpowiedz i Serdecznie Pozdrawiam :)

Aleksander Ropielewski

Sugeruje kontakt z hepatologiem, w celu podjęcia włąściwej diagnostyki oraz wykonanie prób wątrobowych(AST, ALT, GGTP, cholinesteraza, FA oraz bilirubina z podziałem na frakcję związaną i niezwiązaną).